Jak wybrać najlepszą butelkę do karmienia niemowlaka?

Nawet jeśli planujemy karmić naszego niemowlaka piersią, to i tak warto się zaopatrzyć w butelkę do karmienia. Z jednej strony może się okazać, że będziemy miały zbyt mało pokarmu, a więc będziemy musiały wspomagać się sztucznym mlekiem. Może się okazać, że będziemy musiały gdzieś wyjść, a wówczas będziemy mogły odciągnąć mleko i mając butelkę do karmienia niemowlaka, bliska nam osoba będzie mogła nakarmić nasze dziecko. No i może się okazać, że butelka przyda się również do podania wody, gdy będą panowały wysokie temperatury.

Którą butelkę do kamienia dla niemowlaka powinniśmy mieć?

Przede wszystkim, jeśli zastanawiamy się nad tym, jaką butelkę do karmienia niemowlaka powinnyśmy wybrać, warto wziąć pod uwagę ich rozmiar. Dobrze będzie, jeśli będziemy miały przynajmniej dwie większe, tak abyśmy mogły tam wlać odpowiednią ilość pokarmu, taką jaką nasze dziecko powinno wypić.

Ale warto mieć również ubrania do karmienia piersią  taką, która sprawdzi się podczas karmienia podczas gdy nie mamy przy sobie butelki.  

Złapmy butelkę do karmienia dla niemowlaka

Warto mieć świadomość, że takie butelki mogą mieć różne kształty, jak również może się okazać, że będą wykonane z różnych materiałów, a to będzie oznaczało, że mogą się różnić ciężarem. Dlatego, jeśli tylko będziemy mieli taką okazję, warto wziąć do ręki butelkę do karmienia niemowlaka i sprawdzić, którą z nich będzie nam się najwygodniej trzymało. W końcu takie karmienie może trochę trwać, a więc powinniśmy zadbać również o swoją wygodę. Sprawdzając, którą butelkę do karmienia niemowlaka powinniśmy wybrać, warto zwrócić uwagę również na to, czy łatwo będzie nam ją utrzymać w czystości, czy taką butelkę do karmienia niemowlaka możemy myć w zmywarce czy jednak nie. Pewne jest z pewnością to, że wybierając butelkę do karmienia niemowlaka, powinniśmy się zaopatrzyć w kilka sztuk, w różnym rozmiarze.

Wówczas zawsze będziemy mogli ją dopasować do naszych aktualnych potrzeb.

You may also like...