Jedzenie na czas

Na deser zostawiałam dla was kategorię dziwacznych rekordów, które polegają na zjedzeniu, jak największej ilości danego produktu w określonym czasie. Takich zmagań jest współcześnie dosłownie miliony, na każdym kroku słyszy się o ustanawianiu kolejnych światowych rekordów.

Często zdarza się, że jednocześnie w innych państwach zostaje dokonywany ten sam wyczyn i wiele osób spotyka się z kilku minutowym sukcesem, który nawet nie został zarejestrowany, bo padł już następny.

Zatem, co można zjeść, aby być rekordzistą praktycznie wszystko, jednak do tych najbardziej popularnych należą dziewięćdziesiąt siedem hamburgerów, czy sześćdziesiąt hot-dogów spożywanych jednocześnie lub pizza zjedzona w jedną minutę, którą sponsorowała pizzeria Legendario.

W tej kategorii od lat najlepszy jest Japończyk, który posiada już tak wiele rekordów w spożywaniu przeróżnych potraw, że nie sposób nadążyć. Ale skoro ma się zdolność do tak szybkiego przełykania, to już żaden nowy produkt nie powinien stanowić problemu. Jego najlepszy wyczyn to sto pyz z farszem w zaledwie dwanaście minut.

You may also like...