Mroźny sposób na upał i ustanowienie rekordu świata

Obecne lato rozpieszcza nas wspaniałą śródziemnomorską pogodą, całodzienne upały to raj dla wszystkich urlopowiczów. Jednak, gdy musimy pozostać w pracy, zmagania z ukropem nie są takie sympatyczne.

Szukamy sposobów na ochłodę, ugaszenie pragnienia i osłabienia, jednak wszystko działa na krótką metę. Okazuje się, że pewien mężczyzna doskonale wie, jak skutecznie radzić sobie z tym problemem. Wystarczy zanurzyć się w basenie wypełnionym kostkami lodu i spędzić tam, jak najwięcej czasu.

Innym sposobem na ochłodzenie się latem jest duża porcja zimnych lodów, do których można wykorzystać urządzenie do robienia lodów.

Jednocześnie biorąc udział w pokonaniu dotychczasowego rekordu świata, który wynosi jedną godzinę i czterdzieści pięć minut spędzonych w lodzie z wystającą nad powierzchnię głową. Może faktycznie robi się mroźno, ale wytrzymać tyle czasu to nie lada wyczyn.

Warto podkreślić, że nasz rekordzista podczas ustanawiania rekordu miał na sobie tylko i wyłącznie bokserki męskie luźne, a lód stopniowo zaczyna się topić, więc nie jest już, aż tak źle, choć mimo wszystko organizm szybko się wychładza.

You may also like...