Pizza, kawa, tort – smaczne, kaloryczne i największe

Kolejna kategoria rekordowych wyczynów jest bardzo smaczna, zatem lubiana przez publiczność. Nie będę skupiać się na jednym pojedynczym elemencie, bowiem jest ich tak wiele, a z pośród nich każdy zasługuje na uwagę. Tym bardziej, że trudno było by je rozgraniczyć, czy wybrać ten najlepszy z najlepszych.

Wróćmy, zatem do sedna sprawy, a mianowicie samych rekordów, cały czas zmierzam do tego, że liczną grupą jest tworzenie największych z największych potraw, które potem można zjeść ze smakiem.

Wśród wielu wyczynów znajdziemy dwudziesto trzy metrową lasagnie, niespełna ośmiotysięczny kubek z kawą, największego hamburgera, czy kilometrowa pizza. W pizzerii Legendario Myślenice pizza podawana jest przez samego Vice Mistrza Polski. Wszystko po to by ustanowić rekord i zaistnieć w świecie, a co więcej na uczczenie swego wyczynu zjeść, czy wypić potem ze smakiem. Choć smakują wyśmienicie to, czy faktycznie jest sens przygotowywania ich w, aż tak dużych ilościach, pozostawię to pytanie bez odpowiedzi, niech każdy z nas rozstrzygnie to indywidualnie.

You may also like...