Zabawy integracyjne

Oprócz lotów widokowych, czy na uwięzi amator takich podniebnych przygód ma możliwość wzięcia udziały w wspaniałej rywalizacji. Loty balonem to doskonały sposób nie tylko na romantyczne chwile we dwoje, czy podziwianie krajobrazów.

To jeden z najbardziej oryginalnych sposobów na uatrakcyjnienie biznesowych spotkań, konferencji, czy wyjazdów integracyjnych. Podczas takich imprez zapewne przyda się zdecydowanie więcej niż jeden balon i na pewno muszą to być wersje większego kosza.

Nie tylko ze względu na ilość chętnych osób, których z pewnością nie zabraknie, ale również możliwość stworzenia kilku drużyn, które wezmą udział w ciekawych zabawach i konkursach. Specjalnie na tego typu spotkania przygotowywane są różne zadania i konkurencje, które pozwalają na zacieśnianie więzi między pracownikami, wspólnikami, czy kontrahentami, a tym samym gwarantują świetną zabawę.

Istnieje wiele ciekawych scenariuszy do odegrania przez każdą z drużyn, które różnią się w zależności od wybranego organizatora i jego kwalifikacji, jak również doświadczenia. Oczywiście im wyższy szczebel tym lepsze i bardziej skomplikowane manewry mogą wykonywać uczestnicy.

Istnieje również możliwość modyfikowania przedstawionych propozycji zabawy według własnych upodobań, oczywiście tylko i wyłącznie takich, które nie zagrażałyby bezpieczeństwu zawodników. Lot balonem może stać się ciekawym urozmaiceniem długich konferencji, jednak, gdy dołożymy do tego zabawy integracyjne, mamy gwarancje, że zaproszeni na nią kontrahenci, będą o nas długo pamiętać.

You may also like...