Najdłuższy pocałunek

Zakochani dopiero odkrywają siebie nawzajem i każdego dnia pielęgnują swoją miłość, co robią najczęściej oczywiście się całują. Gdzie tylko mogą okazują sobie wzajemnie swoje uczucia w sposób subtelny lub bardziej namiętny w zależności od sytuacji.

Mimo wszystko, nawet najbardziej zakochanej pary nie da się tak po prostu zmierzyć, zważyć, czy policzyć ile warta jest ich miłość. Jednak, jak się okazuje sam magiczny pocałunek może, a właściwie już dawno stał się jednym z często pobijanych rekordów na świcie.

Nie chodzi tu o jak największą liczbę osób całujących się w określonym czasie i miejscu, choć i takie też się odbywały, ale wykonanie najdłuższego pocałunku. Najnowszy rekord wynosi dokładnie pięćdziesiąt godzin dwadzieścia pięć minut i jedną sekundę. Warto podkreślić, że przez ten cały okres trwania usta zakochanych muszą pozostawać w stałym kontakcie, bez żadnych wyjątków. Zatem wszelkie czynności osobiste są wykonywane wspólnie bez odrywania. Również spożywanie posiłku oraz napoju odbywa się przez specjalną rurkę.

You may also like...